Marvel’s Avengers na nové konzole s pořádnou dávkou obsahu

Foto: Square Enix

Společnost SQUARE ENIX oznámila že Marvel´s Avengers přicházejí i na nex-gen konzole PlayStation 5 a Xbox Series X|S a to 18. března 2021 spolu s novým hratelným superhrdinou Clintem Bartonem neboli Hawkeye. S tím vším přichází nová kapitola plná slušného herního obsahu. Marvel’s Avengers příliš hráčů nenadchlo, hlavně kvůli nedostačujícímu obsahu. Na tom vývojáři z Crystal Dynamics neustále pracují i přes drobné zádrhely.

Jedná se již o druhou novou hratelnou postavu, kterou vývojáři do hry přidali a snad to nebude poslední, jelikož hra není úplně špatná a jako fanda komiksových hrdinů, jsem se u hraní bavil. Takže doufám, že díky nové next-gen verzi a dodatečným příběhům bude Marvel’s Avengers ještě lepší hrou. Nejvíce vám napoví dva nové trailery popisující next-gen update a novou operaci.

Příběh se bude odehrávat ve dvou úrovních, a to v jedné z alternativních budoucností, kde mimozemská rasa Kree zničila skoro veškerý život na planetě a starý Hawkeye se bude snažit něco málo napravit. V další části se zase jako mladý Hawkeye bude snažit za pomoci ostatních Avengers invazi zabránit. Do toho přichází i nový záporák Maestro, což je zlá varianta Hulka. Což je pravý opak známého zelenáče, jelikož Maestro je natrvalo zeleným svalovcem, ale využívá chytrost Bruce.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 3.5]

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
cipajz
Host
cipajz

smrdí mi to, jakoby to bylo psáno od někoho kdo má z vydavatelství hry zdarma-tudíž nehodnodí spravedlivě