Další měsíc, další nálož pořádných her zdarma pro PS Plus

Foto: Sony

Služba PS plus vždy nabízela slušnou porci her zdarma, ale bylo pár silnějších měsíců, kdy Sony vyrukovalo s pořádnými hrami, ale zase byly měsíce, kde jsme se dočkali slabších kousků. Poslední dobou je to silný měsíc za silným. Od prosincové nadílky, kdy došlo k zahrnutí her pro PS5 se mají majitelé této služby vždy na co těšit.

Samozřejmě nikdy nemohou být potěšeni všichni, jelikož nějakou tu hru můžete již vlastnit, ale ne vždy člověk vlastní všechny čtyři hry. Tentokrát se můžeme těšit na:

Farpoint

Farpoint je zábavná střílečka určena pro virtuální realitu, která dokáže hráče připoutat k obrazovkám na pár hodin. Ideální je k této hře využít Aim Controller, díky tomu se dokážete opravdu vžít do hry a utkat se s agresivní faunou na neznámé planetě.

Maquette

Maquette je titul určený výhradně pro majitele Playstation 5, jedná se o puzzle hru z pohledu první osoby, kde na vás čeká spoustu překážek, které překonáváte za pomocí vyřešení nejrůznějších hádanek. Sice se nejedná o tří áčkovou hru, ale rozhodně stojí za vyzkoušení.

Final Fantasy VII Remake

Největší peckou pro tento měsíc je rozhodně remake sedmého dílu Final Fantasy, který si odnesl jen ty nejlepší hodnocení a patří mezi nejlepší remake/remaster. Hlavně se jedná o téměř novou hru, která není na trhu tak dlouho. Bohužel nedávno oznámená vylepšená PS5 verze nebude součástí PS Plus verze.

Remnant: From the Ashes

Remnant: From the Ashes je další skvělou hrou zdarma pro tento měsíc. Remnant je sice velice obtížnou hrou, ale za to nabízí zábavu na desítky hodin. Hra nese spoustu kladných hodnocení jak od herních kritiků, tak samotných hráčů. Hlavně si tuhle hru můžete užít, jako sólo hráči, nebo v kooperaci s přáteli.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na