Majitelé Playstation VR se mohou i v tomto roce těšit na spousty her

Během PS VR Spotlight byla oznámena řada novinek týkajících se očekávaných PS VR titulů, na které se mohou hráči těšit během tohoto roku.

Jedním z nich je After the Fall, v němž se hráči octnou v kůži vybraného populárního hrdiny z 80. let a vyzkouší si reálný boj v multiplayeru podporující zapojení více hráčů napříč herními platformami.

Druhou oznámenou novinkou je mulitplayer Zenith pro až tisíce hráčů soupeřících na jednom serveru. V barevném otevřeném světě si přijdou na své nejen fanoušci anime.

Další v pořadí je I Expect You To Die 2: The Spy and The Liar, pokračování napínavého příběhu z tajuplného světa špionáží a skrytého nebezpečí navazujícího na úspěšný první díl z roku 2016.

Adventura Fracked nadchne především milovníky akčních dobrodružství a stříleček. Pomocí PS Move ovladačů bude hráč plně ovládat svou zbraň i pohyb své postavy, včetně například lezení či lyžování. Výjimečný herní zážitek doplní vylepšená rychlost načítání či snímkové frekvence odpovídající PS5 technologii.

Ve hře Song in the Smoke půjde doslova o přežití. Osud postavy bude plně v hráčových rukou a jen jeho pečlivě volené kroky, včetně lovu pomocí střelby z luku s PS Move ovladači, rozhodnou o tom, zda dokáže odolat všem nástrahám nebezpečné divočiny.

V neposlední řadě, a již 29. března, se hráči mohou těšit na DOOM 3: VR Edition. VR verze oblíbeného titulu nabídne obsah z DOOM 3 včetně rozšíření v podobě Ressurection of Evil a The Lost Mission. Tato akčně-hororová záležitost slibuje dechberoucí herní zážitek, při kterém vám bude tuhnout krev v žilách.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na