Víme, kdy vyjde Ratchet & Clank: Rift Apart s českými titulky

Foto: Sony

Jedna z nejočekávanějších her pro novou generaci Playstationu zná své přesné datum vydání. Na Playstation 5 byla oznámena slušná porce exkluzivních her a každý hráč si najde tu svou. Jednou takovou je právě Ratchet & Clank: Rift Apart. Nový díl Ratcheta si získal pozornost hlavně díky využití potenciálu nové generace konzolí, a to díky instantnímu měnění herního prostředí, a to i několikrát během pár desítek vteřin.

Téměř žádného dlouhého a otravného načítání jsme měli možnost již okusit ve spoustě hrách běžící na novém herním systému, ale to, co zatím ukázali vývojáři z Insomniac Games je doslova dechberoucí. Kromě toho se můžeme těšit na parádní grafické zpracování, využití haptické odezvy nového ovladače a pořádné obsahové nálože, jenž posune již tak skvělou sérii zas o kousek dál.

Těšit se můžete na nové zbraně a vybavení, nebo novou hratelnou postavu. Fanoušky série potěší přítomnost spousty známých postav, ale ztrácet by se neměli ani úplní nováčci, přeci jen je tato herní série s námi již pěknou řádku let a nový hráči stále přibývají. Hra vyjde 11. června 2021 s českými titulky, v tu dobu snad již Sony dokáže pokrýt převážnou část objednávek, tak aby si hru mohli užít opravdu všichni.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na