Oznámena hra Total War: Warhammer III

Foto: SEGA

Strategická série Total War nás pravidelně zásobuje novými a novými díly a nyní již potřetí byla oznámena fantasy odnož této série ze světa Warhammeru. Se sérii Total War snad není potřeba nikoho seznamovat, ale jen pro připomenutí se jedná o tahovou strategii, ve které vedete svůj vybraný národ k velkoleposti a bitvy se odehrávají v reálném čase.

Podívat se můžete na vydaný trailer s českými titulky. Ve třetím díle by se mělo jednat o závěr trilogie, a i díky trošku delší pauze, než která byla mezi prvním a druhým dílem (tam to byl rok) se můžeme těšit na opravdu velkolepé finále. Spousty nových hratelných hrdinů, monster, ale i nových frakcí jako je Kisleva a Kataje. Na začátku nové kampaně dostanete za úkol zachránit, nebo využít sílu umírajícího boha, i od toho se bude udávat další tempo celého příběhu.

„Naše vize byla od začátku taková, že jsme chtěli vytvořit sérii, která bude pro hráče neuvěřitelnou cestou světem, který všichni tolik milujeme,“ řekl režisér hry Ian Roxburgh. „Obrovská podpora našich hráčů, která zajistila úspěch prvních dvou dílů, posunula naše ambice do nových výšin. Nemůžeme se dočkat, až si to všichni zahrají.“

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na