Mass Effect Legendary Edition nebude obsahovat některá DLC

Foto: Electronic Arts

Pokud jste se těšili, že si zahrajete kompletní trilogii RPG série Mass Effect s vylepšenou grafikou, tak budete trochu zklamaní. Nadcházející Legendary Edition totiž nebude obsahovat druhé DLC Pinnacle Station pro první díl.

Edice měla původně zahrnovat všechna DLC, jenže tvůrcem Pinnacle Station bylo studio Demiurge nikoliv samotný Bioware. Ten si vyžádal potřebná data, ale když je autoři poslali, zjistilo se, že jsou vadná. Ze stejných důvodů nevyšlo toto DLC ani u verze pro PlayStation 3.

„I s většinou týmu, co máme k dispozici, by nám tvorba zabrala dalších téměř šest měsíců. Přeji si abychom to mohli udělat,“ odpověděl Mac Walters, který na vývoj dohlíží.

DLC Pinnacle Station však není pro samotný příběh hry důležité. Hráč v něm navštíví novou lokaci tajné alianční vesmírné stanice. Zde může ve 13 různých scénářích otestovat bojové dovednosti sebe a svých společníků. Tím získá asi 2-3 hodiny herního času navíc a odměnu v podobě různého vybavení.

Kromě toho je už teď jasné, že součástí Legendary Edition nebude ani multiplayer pro Mass Effect 3.

Mass Effect Legendary Edition vyjde 14. května pro PC, PS 4, PS 5, Xbox One, Xbox Series X a Series S. Součástí bude kromě trilogie Mass Effect více než 40 položek ke stažení. Grafická podoba se dočkala vylepšení pro hraní ve 4K rozlišení, ale také lepších modelů, efektů, osvětlení.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Hráč s láskou ke komiksům a popkultuře. Příležitostný sportovec a milovník adrenalinu.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na