Playstation Plus se opět vytáhl s neskutečnou nadílkou her zdarma

Foto: Sony

Minulý měsíc nám udělala radost trojice her Greedfall, Maneater a Shadow of the Tomb Raider zdarma pro předplatitele služby PS Plus. Poslední dobou se jedná o jednu pecku za druhou. Nyní Sony oznámila další tři hry, které si uživatelé budou moci vychutnat v únoru a rozhodně se májí na co těšit.

Destruction AllStars

První z her je opět pouze pro majitele konzole Playstation 5, jelikož se jedná o exkluzivní multiplayerovou hru. Destruction AllStars se jeví jako velice zábavná, trošku ztřeštěná závodní hra, ve které kromě řidičských schopností využijete i běh a parkur. Hra ze nabídne začátku čtyři herní režimy a šestnáct rozličných závodníků s unikátními schopnostmi a vozidly. Níže se můžete podívat na nejnovější trailer, který ukazuje další postavy a herní módy v pořádné dávce gameplaye.

Control: Ultimate Edition

Peckou, která potěší jak majitele PS5 tak i PS4 je Control: Ultimate Edition. Tato akční adventura od skvělého studia Remendy se druhého února dočká next-gen verze, ve které si budete moci zvolit, zda dáváte přednost grafice, nebo výkonu. Ultimátní edice obsahuje všechny DLC, takže si tuto skvělou hru můžete užít se vším všudy.

Concrete Genie

Poslední v řadě je Concrete Genie. Hra kromě českého dabingu zaujme svojí nápaditou hratelností, a hlavně krásným grafickým zpracováním. Celý svět rozpohybujete pomocí kouzelného štětce, a zažijete zajímavý příběh.  Rozhodně se jedná o hru, která stojí za vaši pozornost.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na