Metal Gear Survive bude vyžadovat online připojení. Ve hře budou mikrotransakce

Po různých spekulacích společnost Konami potvrdila dvě nepříjemné věci. Chystaná hra Metal Gear Survive bude vyžadovat permanentní připojení k internetu a zároveň v ní budou mikrotransakce.

Ve hře budete muset být permanentně online, a to i tehdy, kdy budete hrát singleplayerovou kampaň. Konami to odůvodňuje tím, že tak bude možný plynulý přechod mezi singleplayerem a kooperací. Kromě toho bude možné po vydání do hry neustále přidávat nový obsah. Metal Gear Survive by měl disponovat příběhovou kampaní, která bude trvat 15 až 20 hodin.

Aby bylo neoblíbené duo kompletní, nevyhne se Metal Gear Survive ani mikrotransakcím. Virtuální měnu si tak budete moct koupit za skutečné peníze. Naštěstí bude možné získat i pouhým hraním. Pro značku to není novinka – mikrotransakce měl už Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain.

Zatím to vypadá, že ve virtuálním obchodě budou k dispozici různé boostery, tedy urychlovače, kuppříkladu produkce surovin. Nabídka se ale může ještě rozšířit.

Metal Gear Survive vychází 20. února 2018.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na