Battlefield 1: Apocalypse předvede nejhrůznější bitvy 1. světové. Má to být opravdové peklo

Battlefield 1 dostane v únoru poslední plánované rozšíření, které se bude jmenovat Apocalypse, a jak už název napovídá, nebude to procházka růžovou zahradou, ale těmi nejhrůznějšími bitvami 1. světové války, které pro zúčastněné připomínaly peklo. To by teď zprostředkovaně měli zažít také hráči.

Velkou novinkou, kterou Battlefield 1: Apocalypse přinese, je letecký mód Air Assault. Pro něj byly speciálně vytvořeny dvě mapy (Razor’s Edge a London Calling). Kromě toho se můžete těšit na další tři klasické mapy (Passchendaele, Caporetto, River Somme), nové zbraně a předměty. Bojovat budete moct například sekáčkem na maso nebo samopalem Chauchat-Ribeyrolles.

Co k jednotlivým mapám Battlefield 1: Apocalypse říkají autoři?

Passchendaele: “Kdysi poklidný belgický venkov se proměnil v děsivou změť bahna a krve. Proklestěte si cestu zpustošenou krajinou a hledejte ochranu v zákopech a troskách budov.”

Caporetto: “Zapojte se do bojů v zákopech na horském svahu u řeky Soči, kde došlo ke střetu mezi rakousko-uherskými jednotkami a italskou armádou o území u Caporetto.”

River Somme: “Malebná krajina s pšeničnými poli na řece Sommě se pod náporem dělostřelecké palby mění v peklo na zemi.”

Razor’s Edge: “Vybojujte si na intenzivní mapě vítězství v soubojích britských a německých pilotů mezi zasněženými horskými vrcholy.”

London Calling: “Pusťte se v novém leteckém herním režimu Air Assault v řadách rytířů nebes do vzdušných soubojů o britské hlavní město.”

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na