Vydání originální hry We Happy Few přesunuto na léto. Představena nová postava

Nezávislý titul We Happy Few, který se stal v předběžném přístupu překvapivým hitem, bohužel nevyjde v dubnu, jak bylo dosud plánováno, ale až v létě tohoto roku. Zato však autoři z vývojářského studia Compulsion Games představili novou postavu.

Podle producenta Sama Abbotta si příběh kolem Arthura žádá ještě více času, protože začátek hry nedržel příliš pohromadě se zbytkem. “Hra nezačíná tak dobře, jak bychom si představovali. Proto jsme opět zasedli s papíry a tužkami a udělali velká rozhodnutí. Několik příběhových momentů jsme posunuli více na začátek, aby se hra rychleji rozjela.

Přestože se fanouškům čekání nemusí líbit, zdá se, že to skutečně bude pro dobro We Happy Few. V současné verzi je obsaženo jen minimum příběhových momentů, ty si autoři z logických důvodů šetří až pro hotovou hru.

Prostředí láká ke zfilmování

Autoři navíc představili vedle Arthura druhý příběhový charakter. Jmenuje se Sally a zveřejněné video o ní nic moc neprozrazuje. Bude však pravděpodobně hrát velmi důležitou roli.

We Happy Few se odehrává v alternativní Anglii 60. let minulého století, ve které bylo obyvatelstvo uklidněno drogovým konzumem. Lidem je prostřednictvím “Joy” slibována neustálá radost a spokojenost. Ne všem se to ale líbí, a tak se v retrofuturistickém městě Wellington vytvoří skupina rebelů bojujících proti režimu. Tři z nich budete moct ovládat.

Prostředí a celková atmosféra We Happy Few si získaly ještě před vydáním finální verze takový ohlas, že už teď se plánuje zfilmování.

We Happy Few – příběhový teaser

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na