Záběry z hraní hardcore akce War of Rights. Odehrává se za americké občanské války

Nový trailer War of Rights prezentuje záběry z hraní této akce umístěné do atraktivního prostředí americké občanské války, které hry netematizují v tak hojné míře jako jiné historické události.

Ve videu tak můžete sledovat vojáky Konfederace a Unie, jak se bijí v krásně vyobrazeném prostředí vytvořeném pomocí mocného CryEngine. Titul se řadí mezi hardcore střílečky, což se vyznačuje mimo jiné tím, že na obrazovce máte jen minimum pomocných ukazatelů. Stejně tak může být pro hráče zhýčkané mainstreamovými hrami trochu obtížná orientace na mapě. Řada věcí, které v jiných hrách odpadají, si ve War of Rights musíte zařídit sami.

To souvisí i se zvoleným tématem. Americká občanská válka probíhala před 150 lety a tehdy se boje vedly poněkud jinak než ve druhé světové nebo dokonce v současnosti. Pušky se po každé ráně nabíjejí, bajonety je třeba na ně našroubovat apod.

War of Rights se má letos dostat do programu předběžného přístupu na Steamu.

War of Rights – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
D
Host
D

Ta grafika je hrozná.