Velmi ambiciózní online akce. To je nově oznámené Memories of Mars

Milovníci všeho kolem rudé planety Marsu se mohou začít těšit na nově oznámenou online survival akci Memories of Mars. Její vývoj má na starosti německé studio Limbic Entertainment, které se do herní historie zapsalo už tituly Might & Magic Heroes VI & VII, Might & Magic X: Legacy a kromě ohlášené novinky pracuje ještě na Tropico 6.

Memories of Mars neskrývá vysoké ambice. Jde o online akci, která se bude odehrávat v otevřeném světě postaveném na vyspělé grafické technologii Unreal engine 4.

Kolonizace Marsu se nepovedla

Titul se odehrává přibližně sto let v budoucnosti, poté, co si lidstvo prošlo etapou kolonizace Marsu, která se ukázala být v podstatě nemožná. Hráč se vžije do role klona, který se probouzí do již opuštěného a notně zdevastovaného prostředí, stále však s pozůstatky lidské činnosti. Rychle však zjišťuje, že prostředí planety je vskutku nehostinné, a to hned v několika rovinách – prostředí, zvláštní nepřátelé, ostatní hráči a smrtící sluneční paprsky, které na planetu v pravidelných intervalech udeří.

Těšit se můžete na otevřený svět měřící 16 kilometrů čtverečních plných kráterů, kaňonů nebo skalistých útvarů. Čeká na vás celkem 85 zajímavých míst včetně měst, dolů, biodomů nebo průmyslových komplexů.

Velmi důležitou součástí Memories of Mars má být budování vlastní základny. Můžete si postavit vlastní příbytek svépomocí nebo se spojit do týmu s dalšími hráči a vybudovat celou osadu.

Memories of Mars vydává společnost 505 Games, která slibuje, že na jaře by se hra měla dostat do fáze předběžného přístupu. Hotová verze pak vyjde pravděpodobně příští rok.

Memories of Mars – trailer

Memories of Mars – video z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na