Pure Farming 2018 vám představí zemědělství států po celém světě

Je to k nevíře, ale simulátory farmaření, ze všech nejvíce pak pravidelně vycházející Farming Simulator, patří v posledních letech ke komerčně nejúspěšnějším hrám. Tento trend by rád využil také Pure Farming 2018.

Ten hráčům umožní farmařit ve zcela odlišných světových podmínkách. Součástí základní hry budou Kolumbie, Itálie, Japonsko a americká Montana. Hráči, kteří si hru předobjednají, dostanou navíc nám blízké Německo. Dá se však předpokládat, že ho autoři časem uvolní pro všechny formou bezplatného přídavku. V každé z těchto lokalit se pochopitelně daří odlišným plodinám a zvířectvu. Například v Kolumbii vám půjde káva, v Itálii zase olivy.

Odlišné geografické podmínky si žádají také různou zemědělskou techniku. Tu si autoři Pure Farming 2018 licencovali od předních světových výrobců jako je Zetor, Landini, McCormick, DAF a Mitsubishi. Řekl bych, že právě tyto licence přilákají řadu milovníků zemědělství, kteří se na poli nemohou realizovat ve skutečném životě a svá políčka tak obhospodařují alespoň na počítači. Co všechno bude možné v jednotlivých lokalitách i hře celkově, na to se můžete podívat na infografikách níže.

Pure Farming 2018 vychází 13. března 2018 na PC, Xbox One a Playstation 4. Protože se očekává, že Česká republika by v prodejích hry mohla být velmi vysoko, dočkáte se také lokalizace formou titulků. Před časem jsme vám přinesli první dojmy z veletrhu Gamescom 2017.

Pure Farming 2018 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na