Pure Farming 2018 – dojmy z konkurenta Farming Simulator

Ptáte se, proč je série Farming Simulator tak neuvěřitelně úspěšná? Jedním z hlavních důvodů může být možnost vytvářet mody. Bezpočet digitálních statkářů vytváří pro hru nekonečné množství materiálu. Co z toho vyplývá? Především to, že vydat hru ve stejném žánru bez možnosti vytvářet pro ni módy se může rovnat sebevraždě. Přesto jí chystaná konkurence v podobě Pure Farming 2018 zatím nemá. “Už na ní ale pracujeme,” ujišťuje nás v průběhu prezentace jeden z tvůrců.

Jinak je ve hře od vývojářského studia Ice Flames hodně povědomého. Začnete na farmě v Montaně. “Zde budete mít největší farmu ve hře, nejvíce licencovaných strojů a většinu zemědělských možností,” říkají autoři. Ale po Montaně následuje výlet po celém světě. Nebo…aspoň do čtyř dalších zemí. Budete pěstovat třešně a rýži v Japonsku, hrozny a olivy v Itálii, kávu a průmyslové konopí v Kolumbii a prokletou řepku olejnou v Německu, kde si do toho můžete střihnout ještě nějaké to stádečko ovcí. Co je na tom nejzajímavější? Farmy ve všech těchto zemích budete moct pravidelně objíždět a dostanete zde licencované stroje.

Orat, zasévat, hnojit, sklízet. Zkrátka zábava!

Pure Farming 2018 se od Farming Simulator příliš neliší. Graficky mi přišel o něco hezčí, ale herně se budete věnovat tomu samému. Oráte, zaséváte, zaléváte, hnojíte a sklízíte zemědělské plodiny. Ovce v Nšmecku musíte samozřejmě krmit, protože bez dostatku potravy nebudete mít pořádnou vlnu. Louky je třeba posekat a udělat z toho seno. Vlnu dovezete na sběrné místo a ovce, které dosáhly určitého věku, pošlete na porážku. Inu, takový je život zemědělce, který by si podle prodejních čísel Farming Simulatoru chtěl vyzkoušet kde kdo.

Pure Farming 2018 vyjde 13. března 2018 na PC, PS4 a Xbox One. Vývojářské studio Ice Flames slibuje po vydání doplnění dalších zemí, které komunitě poskytne zdarma. Jen, aby se ale nezapomnělo na ty mody…

Pure Farming 2018 – trailer

https://www.youtube.com/watch?v=LMtEDLMdzMs

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na