Middle-earth: Shadow of War – nové online žebříčky s Pay2Win rizikem

V Middle-earth: Shadow of War nebudete své pevnosti budovat pouze proti Sauronovým nohsledům, ale také proti ostatním hráčům. Pokud budete chtít, můžete se zapojit do takzvaného Social-Conquest módu, ve kterém dáte ostatním hráčům možnost útočit na vaši bázi. Ze řad svých Orků si vyberete kapitány a Overlorda a za herní měnu nakoupíte obranné upgrady.

Další hráči pak se svými armádami mohou testovat kvalitu vaší pevnosti. A to hned ve dvou módech – v přátelské hře útočník nic neriskuje, ale v případě hry počítané do žebříčků jsou ve hře jeho vlastní Orkové. Kdo při útoku zemře, zůstává mrtvý navždy! Při žebříčkových hrách ale postupně navyšujete svůj rank a můžete útočit na stále silnější pevnosti.

Riziko Pay2Win

Komu se podaří pevnost dobýt v rámci časového limitu, získá nové lootboxy a může si předměty a nové Orky vzít do svého mordoru. Lootboxy s sebou ale zároveň nesou riziko, že žebříčkový mód zničí. Za skutečné peníze si totiž hráči budou moct kupovat libovolné množství těchto truhel a s trochou štěstí z nich tahat opravu silné Orky. Takové hráči budou mít při útoku větší šance. Zároveň budou lootboxy za skutečné peníze nejrychlejším způsobem, jak nahradit ztracené Orky.

Na opačné straně však bojovníkům obránce nikdy nehrozí permanentní smrt. Kdo tak dá svou pevnost k dispozici nájezdníkům, nemusí se bát, že se ráno přihlásí do hry a celá jeho armáda bude v pánu. Přesto se zde tvůrci pouští na tenký led, protože vyvážení herních a placených výdobytků nebude vůbec snadné.

Middle-earth: Shadow of War – příběhový trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na