Mód Blackout pro Call of Duty: Black Ops 4 bude moct hrát až 115 lidí

Ani série Call of Duty se neubránila aktuálnímu trendu Battle Royale her a v podobě módu Blackout přinese své vlastní pojetí této oblíbené herní varianty. Call of Duty: Black Ops 4 – Blackout umožnilo v betatestu boje nejprve až 80 hráčů najednou, následně 88 a v prodejní verzi by se toto číslo mělo vyšplhat až na 100, což je na Battle Royale poměry standard.

V blízké budoucnosti se ale podle všeho počítá s tím, že by se bitev mohlo účastnit ještě více hráčů. Jak totiž vyšlo najevo, vývojářské studio Treyarch už Call of Duty: Black Ops 4 testovalo na vyšší počet hráčů. Podle jednoho z autorů, Davida Vonderhaara, by se ale lidé neměli tolik soustředit na počty hráčů. Pro Treyarch je mnohem důležitější stabilita.

On sám by si pro Call of Duty: Black Ops 4 – Blackout přál 115 hráčů, což je pro sérii svého druhu historicky dané číslo. Vyšší počty hráčů by se mohly uplatnit například ve speciálních eventech.

Call of Duty: Black Ops 4 vychází 12. října 2018, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Call of Duty: Black Ops 4 – Blackout – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na