Dakar 18 se připomíná trailerem. Největší závodní hra nevypadá úplně přesvědčivě

Vývojářské studio Bigmoon Entertainment začátkem tohoto roku oznámilo svůj záměr udělat v podobě Dakar 18 největší závodní hru všech dob co do rozlohy herní plochy. To se ostatně vzhledem k typu závodu nabízí. Nejen fanoušci tradičního klání se tak začali těšit na kvalitní rallye ježdění v kamionech, autech a motorkách.

Jak se ale zdá z nejnovějšího traileru, který předchází samotnému vydání, jež se odehraje v pátek, rozloha 18 tisíc kilometrů čtverečních není všechno. Ač se autoři jistě pro trailer vynasnažili Dakar 18 ještě trochu přikrášlit, příliš se jim to nepodařilo. Vozidla nevypadají příliš detaily. Krajina pak nepůsobí zrovna přirozeně, ale spíše plastově. Celá hra tak vypadá poněkud low-costově, což je vzhledem k očekáváním, která do ní řada hráčů vkládá, docela škoda.

Dakar 18 vychází 28. září 2018, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Dakar 18 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Andrew
Host
Andrew

Tvl a hral jsi tu hru?? Me dnes totalne nadchla prave grafika ( PS4PRO) na to jakou jsem cekal bidu me to mile prekvapilo, az tedy na fyziku motocyklu, ktere maji opravit velkym patchem se spoustou novinem v nejblizsich dnech, to same fyzika vozidel. Za me super…

Vietrak
Host
Vietrak

Z traileru (pokud mas zrak v poradku) se da vycist opravdu mnoho. Ja se na Dakar celkem tesil, ale jako mnohalety hrac ixkrat sklamany prolhanymi studii a vydavateli jsem zachoval chladnou hlavu. Ani trailer u me nevyvolal “wau” efekt… pro si tedy pockam az hra vyjde, ja zhodnotim gameplaye a teprve potom se uvidi.