Monster Hunter World vyjde na PC až na podzim. Obsahové přídavky budou zdarma

Pokud jste se jako PC hráči těšili na lednové vydání očekávané hitovky Monster Hunter: World, musíme vás bohužel zklamat. Hra sice hluché zimní období vyplní na konzolích, ale na PC verzi si chce vývojářské studio Capcom nechat více času.

Autoři totiž s pracemi na Monster World Hunter pro PC začnou až poté, co dokončí hru pro Xbox One a Playstation 4. Mohlo by se zdát, že převod hry na počítače nebude nic složitého, ale opak je zřejmě pravdou. Capcom uvádí, že nechce obyčejný port z konzolí, ale chce hru přepracovat tak, aby i hráči na PC měli pocit, že hra byla koncipována primárně pro tuto platformu. Snad nejde jen o prázdné fráze, které mají omluvit to, že firma zkrátka aktuálně nemá dostatek kapacit na tak druhořadý projekt, jakým je pro japonského vydavatele PC verze jeho hry. Ta se každopádně dočká všech vychytávek připravovaných pro Xbox One X, tedy podpory rozlišení 4K a režimu HDR.

Capcom také uvedl, že počítá s vydáváním obsahových přídavků, které mají být k dispozici zdarma. Monster Hunter: World tak bude mít příkladnou podporu i po vydání.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na