Hra The Council vás vypraví na tajuplný ostrov. Potkáte tu Napoleona nebo George Washingtona

Vývojářské studio Big Bad Wolf ve spolupráci s Focus Interactive oznámilo chystanou adventuru The Council, která staví na velmi neobvyklé a popravdě také dost atraktivní zápletce.

Vžijete se do role Loiuse de Richeta, který se vydá na tajuplný ostrov u anglického pobřeží, kde postupně narazí na skupinu velmi různorodých postav, mezi které patří například George Washington nebo Napoleon Bonaparte, ale jistě se najdou ještě další historická jména. Důvodem, proč se rozhodnete této sebrance podívat pod pokličku, je to, že na ostrově před nedávnem zmizela vaše matka, kterou chcete samozřejmě najít a ctihodní pánové zřejmě vědí, kam se poděla. Jen to z nich dostat, protože jak se ukáže, každá z postav má nějakou motivaci.

Vylepšování postavy

The Council bude sice primárně adventurou, ve které si budete hodně povídat a řešit hádanky, autoři do ní však zakomponovali také silné RPG prvky. Ty se projeví v celkem 15 různých schopnostech, které můžete postupně vylepšovat a svou postavu tak úzce specializovat.

The Council bude vycházet epizodickou formou a první z plánovaných pěti epizod by se měla objevit už v únoru tohoto roku, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

The Council – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na