Čeština pro Fallout 4 už je dostupná i pro PS4 verzi

Český překlad Fallout 4 je skutečně obrovským projektem party nadšenců, která ho neustále posunuje kupředu. Zajímavé je, že nevzniká pouze pro PC verzi hry, jak je pro amatérské (to berte s rezervou a spíše jako synonymum pro nehonorovaný, protože ve skutečnosti je překlad velmi povedený) překlady zvykem, ale také pro konzole.

Po verzi pro počítače (funguje i pro Fallout 4 VR) a Xbox One se teď dočkali také majitele verze hry pro konzoli Playstation 4. Také pro ni už je k mání betaverze češtiny pro Fallout 4. Betaverze pochopitelně tu a tam ještě nějakou tu chybku obsahuje, poskytuje ale dostatečně slušný zážitek na to, aby s ní bylo možné hru bezproblémově hrát.

Sami autoři poznamenávají, že v případě konzolí museli rezignovat diakritiku, protože Playstation 4 a Xbox One neznají české fonty. To by ale zážitku nemělo nijak vadit a hráči, kteří si Fallout 4 dosud nemohli užít kvůli tomu, že nerozuměli jeho anglickému výrazivu, mají teď cestu ke skvělé hře otevřenou. Češtinu je možné stahovat zde.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 35 Prumer: 3]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na