Need for Speed: Payback sklízí rozporuplné recenze. Je to průšvih?

Závodní hra Need for Speed: Payback vychází už za pár dní a na internetu už se objevilo několik prvních recenzí, které bohužel nenasvědčují tomu, že by nejnovější díl navázal na ty nejúspěšnější tituly série.

Recenze Need for Speed: Payback vyznívají přinejmenším rozporuplně. Příběh je sice napínavý a dobře odvyprávěný, samotná hra ale začíná až po něm, což svědčí o špatné propojenosti příběhové a herní stránky.

Někteří recenzenti zmiňují v pozitivním duchu sběratelský aspekt, naopak ale kritizují promořenost hry lootboxy a mikrotransakcemi. Rozhodnutí integrovat do hry lootboxy jí podle recenzentů jednoznačně uškodilo.

Retro závody

Need for Speed: Payback také podle všeho nedokáže úplně dobře motivovat a celkově nepůsobí jako hra na tepu doby – je technicky zastaralá. Kdo tak očekává slibovanou zábavu ve stylu Rychle a zběsile, mohl by být podle některých recenzí zklamán, protože hra se hraje spíše jako retro závody.

Letošní ročník Need for Speed si tedy Electronic Arts za rámeček rozhodně nedá. Podle všeho jde o jeden z těch horších dílů série, která pravidelně zažívá různé vrcholy a pády.

Světové recenze Need for Speed: Payback

  • Gamespot – 50/100
  • IGN – 59/100
  • The Games Machine – 60/100
  • CGMagazine – 80/100
  • Hardcore Gamer – 80/100
  • Playstation Lifestyle – 80/100
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na