Nejhorší hra roku 2015 se dočkala sběratelské edice

Takřka v každém žebříčku nejhorších her roku 2015 se dal objevit titul Raven’s Cry. Řada hráčů ho pak v nejrůznějších anketách pasovala dokonce na nejhorší hru tohoto roku.

Po vydání byla hra s pirátskou tematikou sužována velkým počtem bugů, designových nedomyšleností a trapnými dialogy. Autorům nezbylo než ty nejhorší chyby opravit a hru vydat v listopadu 2015 znovu pod názvem Vendetta: Curse of Raven’s Cry, což je velmi neobvyklý postup. Pochopitelně ani tato hra nebyla kdovíjakou lahůdkou, dala se ale s jistým sebezapřením alespoň hrát, byť bych chtěl vidět někoho, kdo jí dohrál až do konce.

Zapomenout? Ale kde že…

Není ale všem dnům konec. Vendetta: Curse of Raven’s Cry se totiž 9. listopadu tohoto roku vrátí, a to v podobě sběratelské edice, která nabídne jak fyzické, tak virtuální doplňky.

Dalo by se čekat, že po neúspěchu se vývojáři ze studia Topware budou na svůj výtvor snažit co nejrychleji zapomenout a napnou síly k dalším projektům. Vypadá to však jakoby autoři neúspěchu vlastní hry odmítali věřit a stále doufají, že si její geniality někdo povšimne.

Dá se však s velkou pravděpodobností předpokládat, že se tak nestane prostřednictvím sběratelské edice, která stojí 90 eur, tedy 2300 korun. Ale kdo ví, třeba jsou na světě hráči, kteří si dělají sbírku z nejhorších her.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Na Gamebro.cz má na starosti rubriky HW požadavků a Her zdarma.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Anální tučňák
Host
Anální tučňák

90 eur rozhodně není 4000 korun 😀

David Sillmen
Admin

Díky za upozornění, máte pravdu, opraveno