Nová akce West of Dead kombinuje western a dark fantasy. Podívejte se na první trailer

Vývojářské studio Upstream Arcade oznámilo přípravy nové akce jménem West of Dead. Jde o na první pohled atraktivní twin-stick střílečku usazenou v prostředí Divokého západu. Hráči se chopí role Williama Masona, což je vskutku jedinečná postavička. Tento hrdina s revolverem má místo hlavy hořící lebku, tak trochu ve stylu Ghost Ridera. Třešničkou na dortu je pak dabing, kterého se zhostil Ron Perlman, známý svými rolemi v Hellboyovi nebo Sons of Anarchy.

Coby Mason budete bojovat proti desperátům, kteří už měli dávno ležet v hrobě. V rámci soubojů s nemrtvými a celou řadou démonů přijde ke slovu krycí systém. Jednotlivé úrovně pak budou procedurálně generované, což by mělo zajistit značnou znovuhratelnost. Ve stylu klasických roguelike her začnete ve West of Dead po smrti pokaždé od začátku.

Na Xbox One probíhá až do 25. listopadu 2019 otevřený betatest, kterého se můžete zúčastnit. Vydání je ale v plánu také na Playstation 4, Nintendo Switch a PC (Steam, GOG). Hra by měla být dokončena v příštím roce.

West of Dead – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na