Nová kampaň Age of Empires 2: Definitive Edition ve videu

Age of Empires: Definitive Edition slavila před rokem velké úspěchy a stala se skvělou připomínkou prvního dílu legendární strategie. Mnozí hráči však přeci jen vyčkávají na definitivní edici druhého dílu, který je mnohými považován za vůbec nejlepší a nejpropracovanější v rámci značky.

Age of Empires 2: Definitive Edition nabídne to, co každý remaster, a tedy notně vylepšenou grafiku, kterou si budete moct vychutnat až v rozlišení 4K Ultra HD, stejně jako zvukovou kulisu. Tím to ale nekončí, protože nová verze hry nabídne i leccos navíc, konkrétně pak čtyři nové civilizace a tři nové kampaně.

Jednou z těchto kampaní je také The Last Khans. Pod článkem na vás čeká video se záběry právě z této kampaně.

Age of Empires 2: Definitive Edition vychází 14. listopadu 2019, a to na PC.

Age of Empires 2: Definitive Edition – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Skalgrin
Host
Skalgrin

Druhé AoE je jednoznačně nejsilnější díl série – ale jakožto vlastník AoE2 HD – což už je jeden oficiální !! remake – jsem dost zklamán. Že bychom my co jsme koupili AoE2 HD dostali nový obsah zdarma ani nedoufám, stejně jako se nás vlastníků AoE Definitive Edition (MS remake jedničky) nedočkáme slevy. A dost jsem zvědav, jak se u Definite Edition dvojky postaví k nepůvodním datadiskům z HD verze – The Forgotten, The African Kingdoms a Rise of the Rajas – které dohromady vyjma extra kampaní přidaly nádherných 13 dalších civlizací – tak nevím, jestli nebude HD verze nakonec lepší… Číst vice »