Nové informace o Mafia: Trilogy. První i druhý díl dostanou český dabing

Foto: Mafia: Definitive Edition

2K Games dnes zveřejnili netrpělivě vyhlížené nové informace o Mafia: Trilogy, která byla představena prostřednictvím krátkého videa minulý týden. Větších či menších úprav se díky této kompilaci dočkají všechny tři díly série. Na co se můžeme těšit?

Největší pozornosti se samozřejmě dostává novému zpracování legendárního prvního dílu, jehož obnovené vydání nikdo příliš neočekával. Pojďme se tedy zaměřit nejprve na něj.

Ve hře se opět podíváme do fiktivního města Lost Heaven, kde se stejně jako v původní hře vžijeme do role taxikáře Tommyho. Základní příběh, který většina tuzemských hráčů zná nazpaměť, bude rozšířen o nové mise a dialogy. Měli bychom se dočkat také zbrusu nových filmových sekvencí, jež v původní hře z roku 2002 nebyly.

Hra poběží na vylepšeném engine Mafie 3.

Vydavatelství Cenega potvrdilo i český dabing, bližší informace o něm bohužel zatím nemáme k dispozici. Datum vydání je stanoveno na 28. srpna.

Čekání na vydání od základů přepracovaného prvního dílu si zatím můžeme zkrátit hraním Mafie 2 a Mafie 3. Obě tyto hry totiž ve své definitivní edici vycházejí již dnes, dvojka dokonce i s původním dabingem. Obě hry jsou vylepšené především po grafické stránce (pro srovnání – původní Mafia 2 z roku 2010 zabírala 8GB na disku, definitivní edice si uzme 45GB). Pokud si kteroukoli z těchto dvou her zakoupíte, získáte rovnou také veškerý přídavný obsah, vydaný v rámci samostatných DLC.

Jednotlivé tituly jsou mezi sebou z našeho pohledu velmi pěkně propojeny – pokud si například zakoupíte definitivní edici Mafie 2, získáte jako bonus Vitům oblek do Mafie 1 a Mafie 3. Pokud si zase koupíte definitivní edici prvního dílu, získáte Tommyho taxík do druhého a třetího dílu.

Jednotlivé nové verze všech tří Mafia her můžete zakoupit buď samostatně, nebo hromadně v rámci kompilace Mafia: Trilogy. Verze pro PC jsou distribuovány jak prostřednictvím Epic Game Store, tak Steamu.

Pokud vlastníte Mafii 2 nebo Mafii 3 na Steamu již z minulosti, dostanete upgrade na definitivní edici zcela zdarma.

Mafia: Trilogy Teaser

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na