Nové MMORPG New World od Amazonu už se rýsuje. Přijímá přihlášky do testování

V podobě New Worlds se fanoušci online světů mohou těšit na velice zajímavý titul, za kterým nestojí nikdo menší než internetový gigant Amazon se svými plány proniknout do lukrativního světa herního průmyslu.

New World je velmi ambiciózním MMORPG, který se odehrává v 17. století a nechá vás prozkoumávat “nový svět”, kterým je v tomto případě velmi mladá Amerika. Ovšem ta virtuální je obohacena o magii a nadpřirozené bytosti, které vám budou ztěžovat život. V průběhu svého dobrodružství budete sbírat materiály, jež pak můžete použít pro tvorbu zbraní a předmětů. Důležité je také to, abyste společně s dalšími hráči stavěli pevnosti, do kterých se pak můžete uchýlit. V New World nebudou žádné třídy. Svého hrdinu budete vyvíjet zcela libovolně, na základě skillů.

Boj proti monstrům i hráčům

New World nabídne jak spoustu úkolů, v rámci kterých se budete potýkat s nebezpečími daným okolním světem, tak PvP bitvy, tedy boje hráčů proti hráčům, jež mají hrát důležitou roli. Boje budou probíhat aktivně – budete tak muset mířit, mlátit a vyhýbat se. V rámci endgame se můžete těšit na systém teritoriální kontroly, kdy budete dobývat celé části světa a budete je pak muset udržet.

Na jednom serveru se sejde až tisíc hráčů, přičemž podle prvních testerů se hra podobá legendám žánru jako je Ultima Online nebo Star Wars: Galaxies. Do testování se můžete přihlásit na webových stránkách hry.

New World zatím nemá stanoveno datum vydání, dříve než příští rok ale nevyjde.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na