Nově odhalený Dying Light 2 vypadá skvěle. Příběh píše legendární Chris Avellone

Na konferenci Microsoftu v rámci E3 2018 se nově oznámená akce Dying Light 2 stala jedním z naprostých highlightů. Na pokračování parkourové zombie akce se můžete podívat také v atraktivním traileru.

Vývojářské studio Techland si zjevně vzalo k srdci kritiku příběhu prvního dílu a pro scénář druhého dílu si najalo legendárního herního scénáristu Chrise Avellona, který má na svědomí takové kousky jako Fallout 2, Baldur’s Gate nebo Pillars of Eternity. Byl to ostatně také Avellone, kdo Dying Light 2 na pódiu prezentoval.

Důležitá rozhodnutí i boj

Příběh bude v Dying Light 2 hrát zásadní roli. Navíc bude propojen s rozhodnutími, která budou mít obrovský dopad na samotný herní svět. Budete moct rozhodovat o tom, kdo z jeho obyvatel přežije a jakým způsobem se bude mít.

Společně s nejrůznějšími frakcemi se budete v Dying Light 2 snažit znovu vybudovat svět zamořený zombie apokalypsou. V noci ale na něco takového nebude čas, protože ze svých hnízd vylezou z prvního dílu známí Volatiles a začnou lovit lidi.

Dying Light 2 bude stejně jako první díl stavět na parkourovém stylu pohybu a boji na blízko i na dálku. Pokud k tomu přidá ještě kvalitní příběh, je zde zaděláno na velký hit.

Dying Light 2 zatím nemá termín vydání, nejspíš se ale objeví v příštím roce, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Dying Light 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin Hromočuk
Host
Martin Hromočuk

Ví se za jakou postavu se bude hrat? A co je s Cranem? A co s celou věží?

Mr.Jurcik
Host
Mr.Jurcik

SPOILER! Crane se v The Following v jednom konci odpálil atomovkou a v druhým konci vypil jed a zrovna když vyběhl ven z karantény z Harranu tak se změnil na Volatila čimž způsobil rozšíření viru ven a umožnil příběh Dying Light 2 kterej se odehrává někde v Evropě, hodně dobrý zakončení. Takže novej hrdina.