Novoroční update akce Escape from Tarkov přinesl řadu změn. Navíc obrázky mapy z obchodu IKEA

Jak bylo předem avizováno, dočkala se online akce Escape from Tarkov objemného novoročního updatu. Ten konečně přináší druhou polovinu lokace Shoreline a na paškál si vzal také řadu problémů, které hra měla s vyvážením. Kupříkladu zbraně s delšími zásobníky teď budou potřebovat více místa v inventáři.

Do map byly přidána také nová vstupní a výstupní místa, které si můžete zvolit za předpokladu, že máte v batohu kapesní mapku.

Escape from Tarkov s updatem na verzi 0.5 dostává také nové zbraně a předměty do výbavy. Těšit se můžete kupříkladu na samopaly AKMS a AKMN a infračervenou optiku REAP-IR, stejně jako helmu Ops Core. Nově přidané psí známky můžete mrtvým nepřátelům vzít, a když se vám to podaří, uvidíte nebohé vojáky na závěrečné obrazovce.

Obrázky mapy Intersection

Hardcore survivalová akce Escape from Tarkov dostane také novou mapu, která se jmenuje Intersection a se kterou se můžete seznámit na nových screenshotech. Vedle motokárové dráhy na ní stojí také filiálka nábytkářského řetězce IKEA, zde překřtěného na IDEA, který už má své nejlepší chvíle za sebou, což poznáte na vlastní kůži.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dez1nd
Host
Dez1nd

A začátkem roku 2018 plánují BSG vydat open betu a spolu sní přijde minimálně novinka v podobě hráčova hideoutu.(skrýše) kterou bude moct vylepšovat.