Nový Spider-Man vyjde v září. Vypadá skvěle a nabídne zcela nový příběh

Dosud jsme se museli smířit s informací, že chystaná hra Spider-Man vyjde někdy v tomto roce, a to exkluzivně na Playstation 4. Vývojářské studio Insomniac Games konečně zveřejnilo přesné datum vydání, kterým je 7. září 2018. To nového Spider-Mana předurčuje k zahájení silné podzimní sezóny.

Spider-Man bude tradičně akcí hranou z pohledu třetí osoby, která je situovaná v otevřeném New Yorku. Většinu času budete poletovat ulicemi, plížit se a bojovat v červeno-modrém obleku Spider-Mana. Čekají vás ale také herní vložky za civilního Petera Parkera a jeho milou Mary Jane.

Různé obleky se speciálními schopnostmi

Hra má vyprávět zcela nový příběh umístěný v univerzu Spider-Mana, který se neváže na dosud vydané komiksy a filmy. Těšit se můžete na staršího a vyzrálejšího Spider-Mana, respektive Petera Parkera a také na neznámého hlavního padoucha, kterým je Mr. Negative.

Hráči budou moct využívat celé řady obleků pro Spider-Mana, které se jim budou postupně zpřístupňovat. Nepůjde přitom jen o vizuální efekt, ale obleky budou mít i specifické vlastnosti a schopnosti.

Jak už je v případě exkluzivit od Sony pravidlem, nemusíte se obávat toho, že by byla hra zamořená mikrotransakcemi. Snímková frekvence hry bude uzamčená na 30 fps.

Vedle standardní verze vyjde také Spider-Man Deluxe Edition, který nabídne již teď naplánované rozšíření The City That Never Sleeps s dalšími misemi, obleky pro Spider-Mana a nepřátele. Velcí fanoušci si pak budou moct pořídit sběratelskou a speciální edici.

Spider-Man – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na