Brutální strategie Ancestors Legacy v novém videu z hraní. Pyšní se fantastickou grafikou v Unreal enginu

Vývojářské studio Destructive Creations vypustilo do světa nový trailer chystané strategie Ancestors Legacy, která se vyznačuje nebývale brutálním zobrazením středověkých bitev.

Ancestors Legacy nabídne propracovanou příběhovou kampaň, která by průměrnému hráči měla zabrat desítky hodin hraní. Kromě toho už se dopředu počítá s bezplatnou aktualizací, která do hry přidá další dvě kampaně a zvýší tak celkový počet misí na 40.

Ancestors Legacy je historií inspirovaná realtimová strategie ovlivněná událostmi ze středověku. Hra kombinuje správu zdrojů a budování základny s obřími týmovými bitvami, jež se odehrávají na rozsáhlých bojištích, a to vše je detailně vykresleno pomocí technologie Unreal Engine 4. Díky filmové akční kameře, která vás stiskem jediného tlačítka přenese přímo do středu té největší řeže, si budete moci vychutnat středověké krveprolití lépe než kdykoliv předtím.

Ancestors Legacy vychází 22. května 2018 na PC. V českých obchodech se objeví rovnou v limitované edici, která kromě vlastní hry nabídne také soundtrack na samostatném CD, tištěný artbook a papírový manuál.

Ancestors Legacy – video z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Funboy
Host
Funboy

hral jsem to vůbec mě to nechytlo