Nový trailer Star Wars Jedi: Fallen Order láká na Dartha Vadera

V novém traileru Star Wars Jedi: Fallen Order se můžete podívat na řadu příběhových scén. Kromě hlavní postavy Cala Kestise zde větší roli hraje aké jeho učitelka Cere Junda. Pomáhá Calovi přitom uniknout takzvané Second Sister, která coby imperiální inkvizitorka loví přeživší Jedie s pomocí světelného meče a temné strany Síly.

Opravdová chuťovka vás čeká v čas 00:46 traileru, kdy Cal Kestis svou Silou otevře starý chrám, zatímco na pozadí je slyšet voice-over Second Sister. Na něm se přitom nedá přeslechnout nezapomenutelné těžkopádné dýchání Dartha Vadera, který pravděpodobně se svou poddanou vede rozhovor.

Je však velkou otázkou, zda a v jaké roli se Darth Vader ve Star Wars Jedi: Fallen Order nakonec objeví. Pro hru by to každopádně bylo velkou vzpruhou. Ovšem nebudete bojovat pouze proti Impériu, ale také nejrůznějším monstrům, jako je například obří netopýr.

Star Wars Jedi: Fallen Order vychází 15. listopadu 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Star Wars Jedi: Fallen Order – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 8 Prumer: 3.1]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Fefe
Host
Fefe

jak vidím hl.hrdinu…to je snad Gay Wars…..