GTA 5 Online rozdává každému hráči milion dolarů

Společnost Rockstar Games slaví šestileté jubileum Grand Theft Auta 5 a k této příležitosti se rozhodla věnovat každému hráči jeden milion takzvaných GTA dolarů. Jedinou věcí, kterou musí hráči udělat, je přihlásit se v příštích dnech alespoň jednou do hry. Akce běží až do 2. října. Pokud se do této doby do hry nalogujete, dostanete milion GTA dolarů na své konto. Podle informací od Rockstaru by se převody měly uskutečnit 9. října.

Kromě toho si autoři s novým updatem připravili řadu novinek. GTA Online tak dostane sedm nových výzev, ve kterých jde o přežití. Ve všech těchto módech se potom můžete těšit na dvojnásobné odměny, a to až do 2. října. Pokud si v tomto týdnu GTA 5 zahrajete, můžete se těšit také na tričko s logem Declasse. Vydat byste se měli také do kasina, protože na kole štěstí je tento týdne coby hlavní výhra Declasse Mamba. Jubilejní týden potom zahrnuje rovněž celou řadu slev. Předplatitelé Twitch Prime se mohou těšit na Master-Penthouse zdarma.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 18 Prumer: 3.5]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jirka2065
Host
Jirka2065

Čau
Dotaz jak mohu hrát tedy v casinu

Deav666
Host
Deav666

Milion dobrý ale co s ním, když nepřidávají nový obsah. Casino jsem vyzkoušel a že bych s toho umřel nadšením. To už radši nové Heisty ale od posledního to už je dost dlouho. Asi ponorka a atom bylo konec. Vtipný si vystřelit z bunkru dělem za 500k a jinak co? Noční klub taky přines zábavu na víkend a dál jen opakování stejného dokola. Střílet a jezdit online se může jinde bez TOXIC room.

Jeníček
Host
Jeníček

Jak můžeme jít do Casina, když v Česku je zakázané? (Ano, dá se spoofovat, ale i tak. Trošku hloupost to tu psát.)