Odhalí Mount Chiliad v GTA 5 své tajemství? Přídavek Doomsday Heist je v tomto směru slibný

Mount Chiliad je nejvyšší horou v Grand Theft Auto 5 a zároveň velkým zdrojem spekulací hráčů tohoto titulu. V podstatě už od vydání hry se množí zprávy o tom, že tato hora toho nabízí víc než jen překrásný výhled. Většina konspiračních teorií v nějaké podobě počítá s mimozemšťany.

Napovídá tomu například kresba na vrcholu hory, ale také možnost zde za určitých okolností vidět UFO. V přídavku Gunrunning se pak objevila mise právě s mimozemšťany, ale většinu hráčů zklamala.

Návštěva hory

Ovšem to vše by se mělo změnit s rozšířením Doomsday Heist, které bude podle traileru velmi zvláštní a točící se kolem politického spiknutí, jež by mohlo způsobit nukleární katastrofu. Chybět nebudou ani jetpacky, které už si hráči také delší dobu přáli.

Scény se odehrávají právě v blízkosti Mount Chiliad a k vidění jsou například raketové systémy a spousta vojenské techniky. Krátce se objeví také obří raketové silo, jež by svou formou a proporcemi dobře pasovalo právě do této hory. A v oficiálním popisu Doomsday Heist se autoři zmiňují právě o tom, že se podíváme i do útrob Mount Chiliadu.

Doomsday Heist vychází 12. prosince a je zdarma k dispozici všem majitelům Grand Theft Auto 5.

Doomsday Heist – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petersonovic
Host
Petersonovic

Je k dispozici zdarma všem, co mají zakoupený Hangar z Foreclosure, atd. Volně dostupný Heist se mi zatím v pozvánkách neobjevil. Trochu zklamání, těšil jsem se.