Offroadové závody Gravel v novém traileru. Slibují zábavnou kariéru

Italské vývojářské studio chrlí jednu závodní hru za druhou, přičemž tyto kousky málokdy vybřednou z vod průměru. Gravel by ale měl být jiný – autoři do něj vkládají velké naděje a jsou na něm znát vysoké produkční hodnoty. Nebo alespoň nově vydaný trailer tomu nasvědčuje.

Video představuje kariérní mód a hráčovy soupeře. V sezóně se budete věnovat několika typům závodů, mezi něž patří Stadium Circuit, Wild Rush, Speed Cross a Cross Country. Jakmile zvládnete všechny výzvy, můžete vyzvat na souboj mistra té které kategorie. Jakmile tyto čtyři soupeře porazíte, čeká na vás ještě absolutní mistr, po jehož pokoření kariéra končí hráčovým úspěchem.

Gravel vychází 27. února na PC, Playstation 4 a Xbox One. Autoři slibují extrémní výzvy, exotická místa a vzrušující vozidla. Tak doufejme, že Milestone tentokrát vystoupí ze svého stínu a nevytvoří jen další generickou závodní hru. Našlápnuto má docela dobře a pomůže mu v tom také Unreal Engine 4.

Gravel – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dan
Host
Dan

Podobně graficky zpracované hry jsem hrával tak deset let zpátky,tahají nás za nos,uprage uprage uprage..