Onrush budou maximálně divoké závody. Podívejte se na šílené video

Závodní hra Onrush od společnosti Codemasters skutečně neoplývá realističností, ale hraje na maximální efektnost a přestřelenost dění na obrazovce. O tom se můžete přesvědčit v novém traileru, který byl ke hře vydán a který byl pořízen na základě ingame materiálu sestříhaného z hraní. Na titulu pracují bývalí tvůrci Driverclubu v britském Cheshiru a jejich nový kousek ze všeho nejvíce připomíná MotorStorm.

Společnost Codemasters také odhalila, že ve hře bude celkem osm různých tříd vozidel, které jsou pojmenovány jako Blade, Outlaw, Vortex, Charger, Interceptor, Dynamo, Titan a Enforcer. Většinu z nich můžete na videu vidět. Všechny třídy se od sebe významně liší a poskytují jedinečný pocit z jízdy a unikátní schopnosti.

Ještě před vydáním v tomto roce chce Codemasters uspořádat otevřený betatest Onrush, který je plánován na květen tohoto roku. Hra byla oficiálně oznámena pro Playstation 4 a Xbox One, pravděpodobně ale vyjde také na PC.

Onrush – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na