Oznámen Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Pokračování skvělého RPG sází na hutnou atmosféru

Vynikající RPG Vampire: The Masquerade – Bloodlines patří pravděpodobně k nejvíce nedoceněným hrám historie. Přestože v roce 2004 posbíralo vysoká hodnocení a úzká skupina hráčů na něj nedala dopustit, celkově se v měsících po vydání prodalo pouhých sto tisíc kopií. Tato skutečnost, stejně jako rozpuštění vývojářského studia způsobily, že v pokračování se dalo jen těžko doufat.

Poměrně v tichosti však v roce 2015 získala společnost Paradox Interactive práva na univerzum Vampire, a přestože se tento vydavatel orientuje především na komplexní strategické počiny, tuto příležitost si evidentně nechtěl nechat ujít. A tak mohl na letošní Game Developer Conference představit Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, na kterém pracuje nové studio Hardsuit Labs, jehož součástí je však několik důležitých postav z původního týmu.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 se opět bude soustředit především na příběh odehrávající se v Seattlu, který obsáhne osobní drama, a hutnou atmosféru. Příběh by měl zabrat přibližně 25 až 30 hodin, přičemž nabídne vysokou míru znovuhratelnosti a především volnost, která proslavila už první díl.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 - galerie
« 1 z 10 »

Vampire Bloodlines 2 je postaven na moderním Unreal engine 4, tudíž nabídne velmi příjemnou vizuální stránku. Hra vyjde v roce 2020 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na