Oznámena akce Planetside 3. Nabídne plnohodnotnou galaktickou válku

V otevřeném dopisu komunitě se vývojáři série Planetside ze studia Daybreak poprvé rozhovořili o Planetside 3. Důležitá informace: navzdory tomu, že fanoušci doslova strhali poslední díl Planetside Arena, bude to právě tento Battle Royale spin-off, který poslouží coby základ třetímu dílu.

Planetside 3 má opustit bojiště planety Auraxis a namísto toho se soustředit na “plnohodnotnou galatickou válku”, jak uvádí Andy Sites, producent hry. Coby součást různých mezihvězdných impérií budou mít hráči možnost prozkoumávat, kolonizovat a dobývat jiné frakce.

Bližší detaily však autoři bohužel neuvedli. To samé platí o termínu vydání. Na začátku roku 2020 bude každopádně Planetside 2 slavit už sedmé narozeniny – tehdy bychom se o třetím dílu měli dozvědět více.

Planetside Arena jako pojítko

Konkrétnější však byl Andy Sites ohledně nepovedeného Planetside Arena. Tento Battle Royale titul má sloužit coby důležité pojítko mezi Planetside 2 a Planetside 3. Nejen příběh obou her bude skrz Arenu propojen, ale také nové prvky a herní mechanismy pro trojku by se tu měly testovat.

Jednou z prvních vlaštovek bude nový herní mód, ve kterém se Arena odchýlí od Battle Royale principu a naopak nabídne hratelnost ve stylu Planetside tradic v kratších, na kola rozdělených partiích.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 3.7]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na