Oznámena akce Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered. Nabídne destrukci Marsu ve vyšším rozlišení a detailech

Na aktuální vlnu remasterů všeho možného naskočila také společnost THQ Nordic, která oznámila modernizovanou verzi hry, která se nikdy nestala hitem – Red Faction Guerilla. Proto si marketingoví mágové firmy dali velkou práci s tím, aby zaujali alespoň názvem hry, který pochopitelně odkazuje jak na novou verzi, tak na dějiště hry, kterým je rudá planeta.

Původní titul vyšel už v roce 2009, a tak je po grafické stránce rozhodně co vylepšovat. Ostatně, to je také cílem tohoto remasteru. Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered nabídne spoustu nových efektů, vyhlazenější textury a větší porci detailů. Zahrajete si také v rozlišení 4K. Nutno dodat, že první obrázky ze hry nevypadají vůbec špatně.

Po obsahové stránce bude Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered stejný jako původní hra, která na druhou stranu nebyla špatná, jen zkrátka neoslnila jako opravdová pecka. Těšit se můžete na tradiční vychytávku série Red Faction, kterou je do značné míry zničitelné prostředí.

Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered vyjde na PC, Playstation 4 a Xbox One ve 2. čtvrtletí tohoto roku.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na