Oznámena online sci-fi akce Synced: Off Planet. Podívejte se na trailer

Čínský zábavní gigant Tencent oznámil novou sci-fi online akci Synced: Off Planet, na které pracuje vývojářské studio NExT v úzké spolupráci s výrobcem grafických technologií nVidia. Těšit se můžete na atraktivní science fiction svět.

Synced: Off Planet chce hráče nalákat také na zajímavou hratelnost. Spolu s dalšími hráči se pokusíte přežít na cizí planetě a ve skupinách vybudovat základnu. Přitom se budete bránit proti nepřátelům známým jako Nanos.

Kromě toho důležité také nalezení dalších přeživší a jejich eskort k lodím, které je z planety odvezou. Právě o jejich stanoviště se povede lítý boj, který do hry přinese PvP prvky.

Příběh se točí kolem lidmi vyvinuté nanotechnologie, která se však poněkud vymkla z rukou a převzala kontrolu nad mnoha osobami, které se proměnily v krvelačné bestie. Nyní se snaží poslední přeživší zmizet z planety, v čemž jim musíte pomoct. Celé to působí tak trochu jako mix The Division a Days Gone.

Synced: Off Planet zatím nemá stanovený termín vydání.

Synced: Off Planet – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na