Oznámeno Path of Exile: Delve. Rozšíření akčního RPG přinese nekonečný dungeon, podívejte se na trailer

Nové rozšíření akčního RPG Path of Exile se bude jmenovat Delve a vyšle hráče do nekonečného dungeonu. Přídavek je určen především pro hráče, kteří už v Path of Exile strávili pěkných pár desítek a stovek hodin a má pro ně představovat slušnou výzvu. Není tedy divu, že bude obsahovat ty nejtěžší nepřátele, kteří se kdy ve hře objevili.

Path of Exile: Delve vás vyšle do azuritového dolu, který jde hlouběji a hlouběji. Na konec se nikdy nedostanete, ale čím se dostanete hlouběji, tím náročnější nepřátelé se vám postaví. Důvodem, proč se do dolu vypravit, bude kromě dobrodružství také snaha získat cenný materiál Azurit. Ten pak můžete u obchodníků vyměnit za hodnotné předměty a upgrady.

Azuritový mlýn bude sestávat z různých lokalit, které budou vizuálně odlišné. Půjde například o ruiny zasypaných měst, ve kterých se budou odvíjet další kapitoly příběhu kontinentu Wraeclast. Civilizace, které v městech žily, po sobě navíc zanechaly předměty, které je možné osadit fosíliemi a vylepšit tak jejich účinnost různým způsobem.

Path of Exile: Delve přinese nové předměty, přepracované skilly a také vylepšenou grafiku. PC hráči si v kalendáři mohou zakroužkovat datum 31. srpna 2018, majitelé verze pro Xbox One si počkají do 3. září. Přídavek bude – stejně jako původní hra – šířen zcela zdarma.

Path of Exile: Delve – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na