Oznámeno Torchlight Frontiers, podívejte se na první trailer. Jde o online pokračování oblíbené diablovky

Dobré zprávy pro fanoušky diablovek a série Torchlight zvlášť. V podobě Torchlight Frontiers se totiž tato série dočká pokračování, které bude mít online podobu. V nově utvořeném vývojářském studiu Echtra Games pracují jak bývalí zaměstnanci studia Runic zodpovědného za první dva díly, tak zkušení vývojáři, kteří pracovali už na Diablu 2, a to v čele s legendárním Maxem Schaeferem. Vydavatelem hry je společnost Perfect World Entertainment.

Torchlight Frontiers se bude odehrávat ve velkém, perzistentním a dynamicky generovaném světě, který bude pro všechny hráče společný. Zde se budete moct setkávat s přáteli a spolubojovníky, bojovat proti nemrtvým a globlinům, prozkoumávat ruiny a dungeony.

V tomto online RPG nebudou chybět ani oblíbení domácí mazlíčci, kteří byli jedním z ikonických prvků prvních dvou dílů. V centru veškeré hráčské snahy pochopitelně opět bude získat co možná nejlepší vybavení.

O mnoho více toho o Torchlight Frontiers známo není. Podívat se každopádně můžete na první trailer a na podrobnější informace si počkáme na blížící se veletrh Gamescom, kde se hra představí.

Torchlight Frontiers – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na