Playerunknown’s Battlegrounds teče do bot. Autoři se rozhodli opravit všechny technické problémy, které hru sužují

Online hra Playerunknown’s Battlegrounds vyrostla tak rychle a překotně, že nebylo mnoho času vychytávat nejrůznějších technické chyby. Její obliba jakoby všechny nedostatky přebíjela a tvůrci z vývojářského studia Bluehole neměli mnoho důvodů, proč se do komplikovaných oprav pouštět, když počet hráčů neustále utěšeně rostl a vypadalo to, že se jen tak nezastaví.

Jenže pak Playerunknown’s Battlegrounds dostalo silnou konkurenci v podobě Fortnite, jehož tvůrci z Epic Games si naopak zakládají na vyladěnosti, a najednou už PUBG nebylo tím fenoménem číslo jedna. Analýza situace autory zjevně dovedla k tomu, že je ze hry potřeba odstranit její chronické technické neduhy.

Podrobný plán oprav

Bluehole tak spustilo projekt s názvem FIX PUBG, tedy něco ve smyslu “oprav PUBG” a připravilo k němu také stejnojmennou webovou stránku. Na ní je celý projekt vysvětlen, stejně jako jsou zde podrobně popsány problémy, které Playerunknown’s Battlegrounds sužují. Nejdůležitější částí je přitom plán, podle kterého nyní tvůrci postupují a odstraňují jednu chybu za druhou.

Playerunknown’s Battlegrounds je stále tak masivně oblíbeným projektem, že to rozhodně stojí za pokus. Autorům evidentně došlo, že v online herním světě se věci mění velmi rychle a že pokud by ještě pár měsíců zaháleli, mohlo by to PUBG odsoudit k zapomnění, jakkoliv se to z dnešního pohledu jeví nepravděpodobně.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Oldis
Host
Oldis

Konečně jim to došlo ! Všichni jsme si říkali že je potřeba hru pořádně vyladit a opravit… a ne přidávat furt jen obsah a akorát hru rozjeb***