Vychází ponuře veselá adventura We Happy Few. Podívejte se na nový trailer

Na pulty obchodů a do digitálních platforem vstupuje jedna z nejočekávanějších her tohoto léta – ambiciózní adventura We Happy Few od vývojářského studia Compulsion Games. Už nějakou dobu poutá pozornost zejména svým neotřelým vizuálním stylem, který kombinuje ponurou atmosféru s tragikomickými postavami.

Tento kontrast vychází ze zajímavé premisy We Happy Few, jež se odehrává ve fiktivním městečku Wellington Wales v Anglii 60. let. Ovšem v Anglii střižené alternativní historií, jež se nese v retrofuturistickém nádechu. Po ulicích bloudí zdrogovalí, na pohled velmi šťastní obyvatelé, kteří se ale ukážou být velmi agresivními tehdy, když se přestanete chovat podle jejich zvláštních pravidel. Ve hře se přitom zhostíte hned tří rebelujících obyvatel, s jejichž osudy se velmi blízce seznámíte.

We Happy Few vychází 10. srpna, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Dosavadní recenze zatím nejsou příliš pozitivní – na serveru Metacritic se hra aktuálně dostává na hodnocení 67 %.

We Happy Few – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na