První záběry z hraní akce Devil’s Hunt. Podívejte se, jak se autorům Zaklínače daří v jiném žánru

Ambiciózní akční hra Devil’s Hunt byla oznámena teprve před pár týdny, ale zjevně už se nachází ve velmi pokročilé fázi vývoje. Tvůrci se nyní totiž vytasili s trailerem, který prezentuje první záběry z hraní, jež vypadají velmi k světu.

Na hře pracuje polské vývojářské studio Layopi Games, které se z velké části skládá z bývalých zaměstnanců studia CD Projekt RED, jež proslulo sérií o Zaklínačovi. V novém složení se ale pustili do zcela jiného herního zážitku. Také tentokrát však staví na románové předloze, tentokrát fantasy díle s názvem Equilibrium.

Devil’s Hunt vás nechá hrát za Desmonda, který se musí probojovat peklem a ve válce andělů s démony se rozhodnout pro jednu ze stran. Ve videu se můžete podívat především na souboje, které připomínají sérii Devil May Cry, byť kamera je položena o něco blíže hlavnímu hrdinovi. Kromě boje na blízko ovládá Desmond evidentně také nějaké ty nadpřirozené schopnosti.

Devil’s Hunt vyjde v roce 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Devil’s Hunt – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na