Padesát minut hraní Days Gone. Podívejte se na rozlehlý otevřený svět a dětské zombie

Fanoušci zombie her si v Days Gone pravděpodobně přijdou na své. Na světlo světa se totiž dostalo padesátiminutové video s komentářem autorů, které toho o tomto ambiciózním titulu prozrazuje skutečně hodně.

V Days Gone se zhostíte role motorkáře Deacona, který doprovází jistého Boozera. Ten vám je hned na začátku představen jako nejlepší přítel a mentor, jenž vás navíc naučí důležitou schopnost a sice čtení stop.

Hned zkraje hry a tím pádem také videa, jež se odehrává na samotném počátku a neprozrazuje tak mnoho z příběhu, vám autoři představí řadu gameplay prvků. Lesem se projedete na motorce, pěšky se připlížíte k nepříteli a při tom všem budete obdivovat nečekaně živoucí otevřený svět s dynamickým počasím.

Nesnadná rozhodnutí poutavého příběhu

Deacon v první hodince hraní neustále přesvědčuje, že se zombíky nemá skutečně žádné slitování a každou chvíli propadne do krvelačného rauše. Postupem času se budete dozvídat stále více o jeho pozadí, stejně jako vztahu s Boozerem. V rámci příběhu vás čekají také obtížná rozhodnutí a těšit se můžete i na nejrůznější vedlejší úkoly.

V Days Gone narazíte na celou řadu nepřátel. Vedle klasických zombíků, zde pod názvem “Freakers”, se budete muset vypořádat s divokými bandami, stejně jako s příslušníky sekt, jež freakery uctívají. Aby toho nebylo málo, čas od času se vám postaví dětské zombie, jak se můžete přesvědčit ve videu.

Days Gone by mělo nabídnout slušnou herní dobu v podobě nějakých 30 hodin zábavy. Na vydání této exkluzivity pro Playstation 4 si však počkáme až na začátek příštího roku.

Days Gone – video

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin.K.
Host
Martin.K.

a pro PC piču 🙁