Postavte si vlastní obchod IKEA. Vtipná hra Assembly Required vám umožní vytvořit nábytkářské bludiště

Jak je možné, že to ještě nikoho nenapadlo? V současné době, kdy obchodní domy IKEA pro mnohé slouží jako svatostánky víkendových návštěv, se přeci hra, ve které si postavíte vlastní obchod s nepříliš kvalitním nábytkem, musí zákonitě chytit.

Nebývalé šance využívá chystaný titul Assembly Required, který je na jedné straně klasickou budovatelskou strategií, v níž budete rozmisťovat nábytek tak, aby zákazníci uličkami pěkně bloudili a nakoupili co možná nejvíce. Zapomínat ale nesmíte ani na své zaměstnance, kteří jsou vždy připraveni stávkovat za lepší pracovní podmínky. Zákazníků je navíc mnoho typů a každý by rád něco jiného. Mnozí z nich, jako třeba řvoucí děti, implikují sadu nejrůznějších problémů.

Aby toho nebylo málo, má Assembly Required ještě druhý aspekt, a tím jsou prvky tower defense her, kdy se budete muset vypořádat s výzvami, jež si na vás hra vymyslí.

Assembly Required se pyšní stylovou komiksovou grafikou a vyjde v létě tohoto roku na PC.

Assembly Required – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na