Poutavé záběry ze zombie strategie They are Billions. Podívejte se na 6 nových divů světa

Velmi oblíbená zombie strategie They are Billions se v rámci předběžného přístupu dočkala updatu na verzi 0.8. Ta sice ještě nepřinese očekávanou singleplayerovou kampaň, ale implementuje do hry šest divů světa, které nejsou ničím jiným než obzvlášť drahé, ale také mimořádně mocné budovy.

Na každé mapě je nicméně možné postavit pouze jeden div světa. V traileru se můžete podívat, jak celý tento systém funguje.

Update kromě jiného přináší také takzvaný “flat-mode”, který poskytuje větší přehled a který je aktivován klávesou F4 (nebo jiným tlačítkem myši než pravým a levým). Na výběr je také 30 nových starostů a autoři provedli také celou řadu kvalitativních úpravy They are Billions.

Vývojáři nyní přislíbili, že se plně koncentrují na singleplayerovou kampaň. Některé prvky z ní však chtějí použít také v survivalovém módu, například grafické sety, vlastnosti a zombie.

They are Billions – videa

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Meli
Host
Meli

Znám a mám a je to fakt hustá strategie 🙂 a upřimě nic těžšího jsem ještě nikdy nehrál fakt brutalita na entou bez konkurenční hra 🙂