Proč potřebuje Call of Duty Modern Warfare 175 GB na disku? Autoři to vysvětlili

Když byly zveřejněny finální hardwarové požadavky očekávané akce Call of Duty: Modern Warfare, zaujala na nich především jedna položka, a to požadované místo na pevném disku. Autoři pro hru žádají celých 175 GB, což z ní dělá v tomto směru asi nejnáročnější titul všech dob. Podobných rozměrů by hra měla dosáhnout nejen na PC, ale také na Playstation 4 a Xbox One.

Celá věc je ale přeci jen trochu složitější, jak nyní autoři z vývojářského studia Infinity Ward vysvětlili ve svém blogovém příspěvku. Oněch 175 GB totiž podle všeho zahrnuje také místo, které by si hráči měli vyhradit pro budoucí stažitelný obsah.

Jak známo, Infinity Ward počítá pro Call of Duty: Modern Warfare s velkou porcí obsahu, který bude k dispozici až po vydání hry. Zahrnovat bude jak nové mapy, tak celé herní módy. A kdo si bude chtít vedle hlavní hry užít také tento obsah, měl by disponovat 175 GB volného místa na disku. Samotná hra k datu vydání, a tedy i prvotní download, bude menší.

Tip na článek:  Call of Duty: Modern Warfare představuje kooperativní mód Special Ops. Podívejte se na trailer

Call of Duty Modern Warfare vychází 25. října 2019 na PC, PS4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 4.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na