První Avenger a Iron Man se hrnou do akce ve hře Marvel’s Midnight Suns

Foto:2K Games

Velmi očekávána hra od tvůrců XCOMu se pomalu ale jistě blíží. Vývojáři nám postupně ukazují další hratelné postavy, které budou v našem týmu. Nyní přišla řada na Kapitána Ameriku a Iron Mana. Firaxis Games připravili takzvaný cyklus ve kterém postupně budou představovat další a další postavy a tím by měli hráčům nabídnou ukázku všech dostupných hrdinů v den vydání.

V prvním videu se Kapitán Amerika pouští do boje s Hydrou a ukazuje využití svého štítu jak pro blokování, tak i samotný boj. Očekávat můžeme i několik skinů, v širší prezentaci se nám ukázala hned dvojice obleků.

Zatímco první hrdina byl spíše tankem, který si to vyříkával s každým nepřítelem zvlášť, tak miliardář Tony Stark ve svém obleku bude úplně jiné kafe. Jeho útoky budou devastující a bude schopen zasahovat velkému množství nepřátel. Nejspíše to bude vyváženo menší výdrží.

Marvel’s Midnight Suns dorazí 7. října na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Za sebe musím říct, že mě hra zaujala hned při svým oznámení a stále dokazuje, že by se mohlo jednat o velmi zajímavý titul. Jak to vidíte vy?

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na