Red Dead Redemption II se PC verze nejspíš nedočká. Postarat se o ní chce už i konkurenční vydavatel

Vývojářské studio Rockstar Games přistupuje k PC hráčům tradičně poněkud macešsky. Většinou své hry vydá na počítače se zpožděním, ale někdy také vůbec. To je i případ prvního dílu Red Dead Redemption. Fanoušci se nyní obávají, že ten samý osud postihne rovněž Red Dead Redemption 2.

Webový magazín multiplayer.it nyní přišel s citací jednoho ze zaměstnanců Rockstartu, který uvedl, že RDR II vyjde skutečně pouze pro Playstation 4 a Xbox One. Po obrovské vlně nevole autoři dodali, že šlo o nepřesný překlad. Původní výrok měl znít, že je “zatím v plánu pro PS4 a Xbox One“. To a priori PC verzi nevylučuje, ale vzhledem k tomu, že ji tvůrci ani nepotvrdili, nedává to kdovíjaké naděje.

Aktuální diskuze na internetu o PC verzi Red Dead Redemption 2 jsou tak masivní, že se k nim přidala už i konkurenční společnost Devolver Digital. Ta si přihřála polívčičku tím, že na Twitteru oznámila zájem o zpracování PC verze. Tento vydavatel se přitom většinou stará o nezávislé tituly. Naposledy zaznamenal velký úspěch se SCUM.

Sídlíme v Texasu, a proto se vyznáme v koních a žvýkacím tabáku. A disponujeme také zbraní. To nemá být výhrůžka, jen chceme upozornit na to, že je to náš plusový bod,” stojí ve vtipně laděném prohlášení.

Red Dead Redemption 2 - screenshoty
« 1 z 36 »
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na